?> حقایق پنهان در کاهش وزن و لاغری موضعی با تکنولوژی کویتیشن (Cavitation) - کلینیک سیب سبز

حقیقت اول : کویتشن ( Cavitation ) با امواج اولتراسوند چربی را از طریق کبد دفع میکند.

كويتيشن ( Cavitation ) یک فناوری است که از امواج فراصوت استفاده می کند. این امواج (اولتراسوند) با فرکانس های صوتی خود که قابل شنیدن نیست، لرزش و تکان هایی شدیدی در چربی های بدن ایجاد می کنند که سلول های چربی نمی توانند در مقابل آن مقاومت کنند. در نتیجه چربی ها شکسته و به حالت مایع در می آیند و سپس بدن آنها را برای سوختن دربدن یا دفع درکبد آماده می کنند. پس از آن ، چربی شکسته شده و به مایع تبدیل شده به کبد(جگرسیاه) رفته و پس از یک سری تغییرات شیمیایی و تبدیل به مواد قابل سوختن در ماهیچه ها ازطریق ادرار دفع یا درماهیچه ها سوزانده میشوند.

تکنولوژی کویتیشن (Cavitation)
Image

حقیقت دوم : کویتیشن ( Cavitation ) با ارتعاش شدید سلول های چربی را تخریب میکند.

دستگاه کویتیشن ( Cavitation ) با ایجاد امواج فراصوتی شدید خود که قابل شنیدن نمی باشد باعث لزرش و فشار شدید برروی چربی ها شده، این فشار ناشی از حباب‌های ایجاد شده و لرزش میباشد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که این حباب ها چه کاری میکنند؛ این حباب های پرانرژی ریز درون مایعات به حرکت در می آیند و به داخل سلول چربی نفوذ کرده و با ارتعاش شدید سبب تخریب سلول چربی میشوند.این حباب ها باعث پاره شدن غشای سلول‌های چربی شده و در انتها چربی آزاد شده از سلول‌های چربی وارد رگ‌های لنفاوی و نهایتا عروق خونی می شوند. بافت چربی در مقابل لرزش ایجادشده از طریق دستگاه نمی‌تواند مقاومت کند و متلاشی می‌شود. چربی ها پس از متلاشی شدن به صورت مایعات در می آیند وبدن انسان برای دفع آن به سمت کبد میفرستد که یا با ادرار خارج میکند یا از طریق سوخت وساز در ماهیچه ها. این امواج بی تأثیر بر این بافت‌ها نیز نمی‌ باشند ولی اثرات کمتری بر بافت عروقی، سیستم عصبی و ماهیچه‌ها دارند. دستگاه های جدید که برای این کار ساخته شده اند، قادرند به طور خاص چربی های مورد نظر، مخصوصا چربی هایی که بافت سخت تر و به هم فشرده تری دارند را از بین ببرند.

حقیقت سوم : استفاده کویتیشن ( Cavitation ) با رژیم غذایی و ورزش کاهش وزن فوق العاده به همراه خواهد داشت .

انجام ورزش به همراه رژيم غذايي كم كالري، قطعا كاهش وزن را به همراه خواهد داشت. ولي در بعضي از مواقع، مانند زمانيكه ميخواهيم سريعترلاغر شویم و يا برای از بین بردن چربي هاي موضعي كه در برابر ورزش و رژيم غذايي مقاومت ميكنند؛ ميتوان از روش كمكي جهت رسيدن به اين هدف استفاده كرد. همواره اين نكته را به ياد داشته باشيد كه اين روش كمكي هست و نميتواند به تنهايي جايگزين ورزش يا رژيم غذايي بشود. پس از یک جلسه، کاهش چند سانتی متر سایز را مشاهده می کنید. نتایج ممکن است با ساختار مختلف بافت، محل درمان، سن، متابولیسم، داروها و تغییرات هورمون ها متفاوت باشد. با رژیم غذایی مناسب و افزایش فعالیت بدنی قطعا باعث نتایج بهتر می شوید.

  • بهتر است از الکل اجتناب کنید. الکل حاوی کالری بدون ارزش غذایی می باشد.
  • افزایش مصرف آب و (همچینین قبل و بعد از جلسه حداقل 1.5 لیترآب بنوشنید)
  • مواد غذایی غنی تر و مواد مغذی را انتخاب کنید
  • تمرین روزانه را برای سفت کردن پوست و کاهش وزن اضافی استفاده کنید
  • از غذاهای چرب اجتناب کنید و رژیم کم کالری را توصیه می کنیم (رژیم لاغری سه روزه سریع)منطقه درمان را ماساژ دهید.
  • افرادی که در قسمت درمان ایمپلنت های فلزی دارند نباید از این روش استفاده کنند.
  • افراد مبتلا به بیماری هایی مانند فشار خون، دیابت و سرطان نباید از روش كويتيشن استفاده کنند.
  • زنان باردار و همچنین افراد صرعی باید از انجام این روش خود داری کنند.
  • افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.

نوشتن دیدگاه