پاکسازی

همانطور که پوست مانند سد محافظتی برای بدن عمل می کند. بایستی با رعایت یک برنامه مناسب این سد محافظتی را تقویت کنید. پوست 1/4حجم گردش خون را در بدن به خود اختصاص داده بنابراین در تنظیم حرارت و جذب مواد زائد نقش بسزایی دارد و همچنین به علت آسیب پذیری شدید خود همیشه نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به بقیه بدن دارد . ماسکها و سایر محصولات حرفه ای منحصر بفرد  برای پاکیزه کرن ، خروج مواد زائد از منافذ پوستی ، نرم کردن و لطیف کردن پوست بکار می روند . خدمات زیبایی و یک اثردرمانی بسیار قوی و سریع را در پوستتان تثبیت می کنند.
- هیدرودرمی، آنتی ریدز ( ضد چروک)- الکسیر ( هورمون تراپی برای سنین بالای 50 سال)- متعادل سازی پوست چرب، کلومارین ( درمان پوست حساس واکنشی) – کلاژن تراپی ( ضدچروک چشم ، صورت و گردن) – روشن کننده پوست و ضدلک
- ماساژهای زیبایی ویژه و فلوییدهای تقویت کننده ریشه مو
- پاکسازی  منافذ صورت و رفع تیرگی دور چشم
- پیلینگ با اسیدهای گیاهی و دریایی
-لیفتیگ صورت و هیدرودرمی

پاکسازی با میکرودرم

میکرودرم حالت هایی برروی پوست ایجادمیکند. دستگاه درم ابریشن دارای چرخ های گردانی است که مانندیک سنباده برروی پوست کشیده میشود ولایه های بالایی پوست را ازبین میبرد.پاکسازی بوسیله میکرودرم برای درمان جراحت هایی مانند جای جوش یاآکنه که روی گونه ها یا تمام صورت ایجاد شده استفاده میشود.

میکرودرم ، مانند پاکسازی بوسیله موادشیمیایی برای درمان خطوط عمودی اطراف دهان بسیارمناسب است.این روش میتواندبرای نواحی کوچکی ازپوست وبیمارانی که پوست های تیره دارند هم استفاده شود.این روش هم چنین می تواند درنواحی از پوست که باتغییر درپیگمنت ها دچا ر دورنگی شده به کار گرفته شود وپوست رایک رنگ کند.

عملکرد میکرودرم 

برای درمان بوسیله میکرودرم بیمار باید بیهوش شود. برای درمان نواحی کوچک میتوان از بی حسی موضعی استفاده کرد اما اگر ناحیه بیشتری نیاز به درمان داشته باشد بیمار باید بیهوش شود. مراقبت های بعداز درمان با درم ابریشن شبیه مراقبت های بعداز درمان یک سوختگی است.متخصص  براساس تجربه ، با در نظرگرفتن مواردی مانند نواحی درمان شده ، عمق جراحت ونوع پوست مراقبت های که بعدازجراحی باید برای پوست خود داشته باشید را به شما توضیح می دهد.

آمادگی برای پاکسازی پوست

قبل از انجام جراحی بوسیله روش های پاکسازی پوست مانند لیزر ،موادشیمیایی ودرم ابریشن پزشک متخصص زیبایی به شما پیشنهادمیکند که کرم ها ی خاص ولوسیون وژل هایی را چند هفته قبل از انجام عمل ویابیشترمصرف کنید.

ممکن است داروهایی را برای مصرف قبل ازعمل برای شما تجویز کند. پزشک موارد مهم دیگر ی را که شما باید رعایت کنید برای شما خواهدگفت .جراحی شما در مطب یا کلینیک هابرای درمان های سرپایی ویا بیمارستان انجام میشود. شما به کمک یک نفر برای رفتن به منزل بعدا زانجام جراحی نیاز دارد .

مصرف داروهایی برای کاهش درد شما قبل ازعمل تجویز میشود.اغلب داروهای بیهوشی درون وریدی توسط جراح در سیاهرگ تزریق میشوددربعضی ازموارد هم بیهوشی کلی نیاز است. زمانی که پوست شما به طو رکامل درمان شد سطح آن با ژل های مرحم پترولاتم ویا پمادهای دیگر پوشیده میشودو دربعضی ازمواقع روی جراحت بوسیله بانداژ و یا نوار پوشانده می شود.

بعد از پاکسازی پوست بوسیله لیزر، درم ابریشن و کاربرد موادشیمیایی قرمزی وتورم پوست در درجه های متفاوت ایجاد می شود. ایجاد زخم ناشی از درمان بعد از جراحی به پیروی ازمواردی که پزشک به شما بعد از جراحی پیشنهاد می کند بستگی دارد.

پزشک به شما پیشنهاد میکند که زخم خود را به طور منظم تمیز کنید و از پماد برروی آن استفاده کنید. اگر آقایان جراحی پاکسازی بر روی صورت خود انجام داده اند باید اصلاح صورت خود را تا چند روز به تعویق بیندازد. پیروی از دستورالعمل هایی که پزشک برای مراقبت از پوست به شما تجویز می کندبسیارضروری است و انجام ندادن آن ها می تواند روند بهبودی شما را متوقف کند.

7 تا10 روز بعد از عمل جراحی ،پوست تازه شروع به شکل گرفتن می کند.بعد از آن رنگ قرمزی در ابتدا بر روی پوست شما ایجادمی شود چند هفته و چندماه بعدا این قرمزی به رنگ صورتی تبدیل می شود. همچنین می توانید این قرمزی ها را درچندهفته اول بوسیله استفاده از کرم ویا پنکیک بپوشانید.
....