?> کربوکسی تراپی (CO2) - کلینیک سیب سبز

کربوکسی نام علمی گاز دی اکسید کربن (CO2) بوده و در کربوکسی تراپی گاز CO2 زیر پوست تزریق میشود  بدن انسان این تزریق را کمبود اکسیژن تلقی می کند و جریان خون را در منطقه تزریق  افزایش می دهد.

 این افزایش گردش خون باعث رسیدن مواد مغذی به این منطقه می گردد و سلول های منطقه تزریق بازسازی می گردد. Co2 باعث جوانسازی، ترمیم سیاهی و گودی زیر چشم ،کاهش از چروک ها وترک های پوستی و کاهش سلول های چربی یا سلولیت ها استفاده می شود.

مقاله آموزشی

رای اطلاعات بیشتر در خصوص کربوکسی تراپی در صورت تمایل مقاله ما با عنوان : کربوکسی تراپی چیست و چگونه موجب جوانسازی پوست می شود را مطالعه بفرمائید

درمان co2 تقریبا 70 سال قبل در فرانسه برای درمان بیماریهای عروقی مورد استفاده بود پزشکان دریافتند که حمام در استخرهای آب که غنی از دی اکسید کربن می باشند باعث بهبودی زخم ها شده است. سپس این روش توسط متخصصین قلب و عروق برای درمان بیماران مبتلا به بیماری انسداد شریانی و همچنین سایر شرایط گردش خون ضعیف و تجمع چربی در شریان ها مورد استفاده قرار گرفت سپس محبوبیت این روش در زمینه زیبایی و مخصوصا برای لیپولیز و درمان جوان سازی پوست آن افزایش یافت در حال حاضر در آمریکای شمالی و جنوبی و اروپا برای زیبایی نیز استفاده می گردد. این روش باعث افزایش الاستیسیته پوست، افزایش گردش خون و رفع خطوط و چین و چروک پوست خواهد شد ، که موجب کلاژن سازی و از بین بردن ذخایر چربی می گردد .این تکنیک ساده و مقرون به صرفه است. از تکنیک co2 برای اهداف زیبایی از تزریق درون پوستی یا تزریق زیر جلدی که به کمک یک سوزن 30G برای تزریق گاز دی اکسید کربن استریل شده صورت می گیرد, استفاده می کند.این تزریق از دستگاه استاندارد برنامه ریزی شده به منظور درمان پیری پوست، تیرگی زیر چشم، چربی های موضعی و استرچ مارک ها انجام می گیرد.

نوشتن دیدگاه