?> سابسیژن چیست - کلینیک سیب سبز

سابسیژن روشی جدید برای رفع جای جوش و درمان اسکارهای پوستی در کلینیک سیب سبز

روشی مطمئن برای رفع جای جوش و درمان اسکارهای پوستی

این روش که با استفاده از وسیله ساب سیژن انجام میشود،تحول اساسی در درمان جای جوش، جای زخمهای وسیع نظیر سالک، چین و چروک های عمیق صورت نظیر خط خنده و خط اخم و جوانسازی پوست در پوستهای مسن و دچار چروک های وسیع ایجاد کرده است.

در کلینیک سیب سبز پزشک ابتدا ناحیه درمان را بی‌حس می‌کند، سپس سوزن را به موازات سطح پوست زیر پوست فرومی‌کند. پزشک سوزن را جلو و عقب می‌برد تا نوارهای فیبری از هم جدا و متلاشی شود. ناحیه فرورفته ظرف چند هفته برآمده و پوست صاف‌تر می‌شود. سابسیژن باید حتماً توسط پزشک مجرب انجام شود، چون سوزن باید در سطحی صاف بین بافت زیرپوستی و لایه درم باقی بماند.

در سابسیژن دو نوع ابزار استفاده می شود :

1- سوزن نوکور که شبیه یک تیغ برنده است و برای اسکارهای کوچک و سطحی مناسب است.

2- ابزار دوم کانولاست که بدلیل اینکه نوک تیز نیست مطمئن تر است و در عمق پوست وارد شده و در صورت برخورد با عروق و اعصاب زیر پوستی به آنها آسیب نرسانده و از کنار آن ها عبور می کند و در نتیجه در سطح وسیعی در زیر پوست قابلیت مانور دادن داشته و کبودی ایجاد نخواهد کرد.

مقاله آموزشی

برای اطلاعات بیشتر در خصوص سابسیژن در صورت تمایل مقاله ما با عنوان : سابسیژن چیست و چگونه موجب رفع جای جوش و جوانسازی پوست می شود را مطالعه بفرمائید

سابسیژن روش جدیدی است برای درمان جای جوش و فرورفتگی و زخم صورت استفاده میشود که درکلینیک سیب سبز توسط پزشک مجرب و متخصص انجام میگیرد.

در صورت نیاز به انجام سابسیژن با مشاورین سیب سبز تماس بگیرید

نوشتن دیدگاه