به کلینیک سبز خوش آمدید

لیزر موهای زائد، تنها روشی است که شما می توانید برای همیشه از شر موهای زائد کل بدن راحت شوید. و وقتی این کار با  تکنولوژی مناسب و دستگاه های بروز با تجربه و دانش زیر نظر پزشک مرتبط در کلینیک پوست و زیبایی سیب سبز انجام شود، شما در آرامش کامل و در امنیت با هزیرنه مناسب کار لیزر موهای زائد بدن خود را انجام خواهید داد.

لیزر موهای زائد کل بدن در کلینیک سیب سبزچه مزایایی دارد ؟

  • مشاوره تلفنی و حضوری رایگان با پزشک متخصص پوست و مو و مسئول بخش لیزر موهای زائد به سبب تشخیص بهترین حالت و بهترین زمان انجام کار تا احتمال خطا یا مشکل را به صفر برسانیم.
  • حضور پزشک و متخصص پوست و مو در کلینیک زیبایی سیب سبز برای لیزر موهای زائد با امنیت پوست شما را تضمین میکند. زیرا گاها در برخی مراکز زیبایی، افرادی که فقط اوپراتور دستگاه لیزر هستند با تجویز اشتباه خطراتی را برای پوست مشتریان ایجاد کرده اند
  • کار لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سبزبا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران انجام می شود. این دستگاه که الکساندرایت نام دارد یک دستگاه آمریکایی است که دارای گواهی نامه FDA می باشد. جلوتر در مورد این دستگاه بیشتر توضیح خواهیم داد
  • در کلینیک سیب سبز کار لیزر موهای زائد با استفاده از تکنیک هایی انجام می شود تا مشتریان کمترین درد و مشکل را احساس کنند.
  • هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سبز متناسب با کار انجام شده مقرون به صرفه است و تا جای ممکن پائینترین هزینه ها از متقاضیان دریافت می شود
  • در کلینیک سیب سبز برای هر مشتری پک اختصاصی و بهداشتی در نظر گرفته می شود

لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سبز با تخفیف ویژه

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن

450,۰۰۰تومان

تخفیف ویژه

تا پایان آبان ماه 98 + فقط 100 نفر اول

سوزاندن عمیق ریشه مو

با دستگاه الکساندرایت 

شروع با مشاوره رایگان
هزینه لیزر موهای زائد بیکینی و زیر بغل

۱00,۰۰۰تومان

هدیه این بسته

دور سینه +  لاین + انگشت های دست و پا

با دستگاه الکساندرایت 

سوزاندن عمیق ریشه‌های مو

شروع با مشاوره رایگان
هزینه لیزر موهای زائد بیکینی و صورت

۱70,۰۰۰تومان

هدیه این بسته

دور سینه + لاین + انگشت های دست و پا

سوزاندن عمیق ریشه مو

با دستگاه الکساندرایت 

شروع با مشاوره رایگان
هزینه لیزر موهای زائد بیکینی و ساق پا

200,۰۰۰تومان

هدیه این بسته

دور سینه + لاین + انگشت های دست

سوزاندن عمیق ریشه‌ مو

با دستگاه الساندرایت 

شروع با مشاوره رایگان
لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت 2017

مزایای دستگاه الکساندرایت  در لیزر موهای زائد کل بدن چیست

دستگاه الکساندرایت سریعترین دستگاه لیزر بوده (در هر ثانیه 5 شات) و بهترین تاثیر و کم ترین عارضه را دارد، در نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است.

این دستگاه بیش از هر دستگاه دیگری در کلینیک های معروف آمریکا به کار میرود زیرا از نظر میزان تاثیر ، سرعت ، کم بودن عوارض و کم بودن درد بی رقیب است اما به علت قیمت بالای دستگاه که چندین برابر قیمت رقیب خود است باعث شده به تعداد کافی در کشورمان وجود نداشته باشد که خوشبختانه کلینیک سیب سبز جدیدترین مدل این لیزر را در اختیار دارد.

از خصوصیات منحصر به فرد دستگاه لیزر موهای زائد Alex قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی است. طول موج 755 نانومتر بهترین طول موج در درمان موهای زائد است پالس دیوریشن متغیر و هندپیس های با اندازه های مختلف درمان را برای موهایی کلفت و نازک درتمامی تایپ های پوستی از تیره تا روشن امکان پذیر می سازد.

برای اطلاع بیشتر ازمزایا و کارکرد این دستگاه به صفحه لیزر موهای ژائد رجوع کنید