?> لیزر موهای زائد و تمام اطلاعاتی که لازم است بدانید - کلینیک سیب سبز

لیزر موهای زائد، تنها روشی است که شما می توانید برای همیشه از شر موهای زائد کل بدن راحت شوید. و وقتی این کار با  جدیدترین تکنولوژی و دستگاه های الکساندرایت 2019 آمریکای و بروز، با تجربه و دانش زیر نظر پزشک مرتبط در کلینیک پوست و زیبایی سیب سبز انجام شود، شما در آرامش کامل و در امنیت با هزینه مناسب کار لیزر موهای زائد بدن خود را انجام خواهید داد.

خبر خوش و مهمی که داریم؛ این هست که در کلینیک سیب سبز تهرانپارس از ابتدای شیوع ویروس کرونا (کووید 19) تمامی محیط و دستگاه ها با توجه به پروتکل های بین المللی بهداشت جهانی ضدعفونی شدند، پرسنل کلینیک توسط پزشکان متخصص آموزش های لازم رو دیده اند و روزانه طبق یک دستورالعمل مشخص تمامی سطوح ضد عفونی می شوند. بخش لیزر موهای زائد کلینیک سیب سبز هم بصورت اختصاصی با حساسیت بالا ضد عفونی میشه، ضمن اینکه برای کلیه مشتریان عزیز کلینیک پک های استریل شده اختصاصی درنظر گرفته شده که ریسک بیماری را کاملا از بین خواهد برد.
دکور ورودی کلینیک سیب سبز تهرانپارس

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت چگونه انجام می شود ؟

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم کشف اشعه لیزر انقلابی در علم پزشکی و صنایع مراقبت و زیبایی بوجود آورد. این اشعه اگرچه فواید بسیار دارد، اما تکنولوژی حساسی است و در صورت عدم مراقبت می‌تواند به پوست و بدن و به خصوص چشمها آسیب بزند. لیرز هرچیزی را که رنگ تیره داشته باشد حرارت می‌دهد و می‌سوزاند.

اگر اشعه لیزر در چرخه مناسب رشد مو به فولیکول مو برسد، موی تیره‌رنگ داخل آنرا می‌سوزاند و از بین می‌برد. در این روش با انجام لیزر موی زائد رفع می‌شود و دیگر از آن محل رشد نخواهد یافت. نکته مهم که وجود دارد این است که در استفاده از لیزر اگر فولیکول مو در زمان استراحت و عدم فعالیت باشد لیزر بر روی آن اثر نخواهد کرد.
به همین دلیل بعد از تعیین تعداد جلسات بین اولین جلسه لیزر موهای زائد شما و جلسه دوم حتماً باید مدت مناسبی فاصله در نظر گرفته شود. در کلینیک سیب سبز برای رفع موهای زائد نکاتی که لازم است بدانید به شما یادآوری می‌شود و شما با خیال راحت و بدون نگرانی در باره عوارض لیزر موهای زائد خود را برای همیشه از بین ببرید. اینجا معلوم می‌شود تبلیغات کسانی که می‌گویند در یک جلسه! لیزر کل بدن را انجام می‌دهد تا چه حد بی‌اساس است..

لیزر موهای زائد کل بدن در کلینیک سیب سبزچه مزایایی دارد ؟

مشاوره تلفنی و حضوری رایگان

مشاوره تلفنی و حضوری رایگان با پزشک متخصص پوست و مو و مسئول بخش لیزر موهای زائد به سبب تشخیص بهترین حالت و بهترین زمان انجام کار تا احتمال خطا یا مشکل را به صفر برسانیم. 

همین حالا درخواست مشاوره دهید

حضور پزشک متخصص

حضور پزشک و متخصص پوست و مو در کلینیک زیبایی سیب سبز برای لیزر موهای زائد با امنیت پوست شما را تضمین میکند. زیرا گاها در برخی مراکز زیبایی، افرادی که فقط اوپراتور دستگاه لیزر هستند با تجویز اشتباه خطراتی را برای پوست مشتریان ایجاد کرده اند

دستگاه الکساندرایت کندلا 2019

کار لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سبزبا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران انجام می شود. این دستگاه که الکساندرایت نام دارد یک دستگاه آمریکایی است که دارای گواهی نامه می باشد. جلوتر در مورد این دستگاه بیشتر توضیح خواهیم داد

تکنیک انحصاری سیب سبز

در کلینیک سیب سبز کار لیزر موهای زائد با استفاده از تکنیک هایی انجام می شود تا مشتریان کمترین درد و مشکل را احساس کنند.

هزینه مناسب و بصرفه

هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سبز متناسب با کار انجام شده مقرون به صرفه است و تا جای ممکن پائینترین هزینه ها از متقاضیان دریافت می شود

رعایت اصول بهداشتی

در کلینیک سیب سبز برای هر مشتری پک اختصاصی و بهداشتی در نظر گرفته می شود و تمامی دستگاه ها و تجهیزات بعد از هر بار استفاده و پس از هر شیفت کاری بخوبی و بصورت کامل استریل می شوند.

هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سبز با تخفیف ویژه

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن

550,۰۰۰تومان

قیمت هر جلسه

پکیج 6 جلسه ای

شات نا محدود

سوزاندن عمیق ریشه مو

با دستگاه الکساندرایت 

شروع با مشاوره رایگان
هزینه لیزر موهای زائد بیکینی و زیر بغل

100,۰۰۰تومان

قیمت هر جلسه

پکیج 6 جلسه ای

شات نامحدود

با دستگاه الکساندرایت 

سوزاندن عمیق ریشه‌های مو

شروع با مشاوره رایگان
هزینه لیزر پکیج ساق پا + بیکینی

200,۰۰۰تومان

قیمت هر جلسه

پکیج 6 جلسه ای

شات نامحدود

سوزاندن عمیق ریشه مو

با دستگاه الکساندرایت 

شروع با مشاوره رایگان
لیزر موهای زائد بیکینی + صورت + زیربغل

200,۰۰۰تومان

قیمت هر جلسه

پکیج 6 جلسه ای

شات نامحدود

سوزاندن عمیق ریشه‌ مو

با دستگاه الکساندرایت

شروع با مشاوره رایگان

چطور مناسبترین لیزر را انتخاب کنیم

چطور بهترین دستگاه را انتخاب كنيم؟ بسته به اینکه شما تصمیم به رفع موهای زائد کل بدن داشته باشید یا فقط زیر بغل یا نواحی دیگر دقت شما برای انتخاب دستگاه باید بیشتر و بیشتر باشد، چون اگر اشتباه کنید و به مراكزى كه دستگاه ليزر خوبى ندارند و از آى پى ال نامناسب استفاده مى كنند بروید ،علاوه بر اینکه پولى كه پرداخت مى كنيد را از دست مى دهيد، موهاى زائد هم بعد از چند ماه دوباره برميگردند.

بنابر این خیلی مهم است که در مورد نوع دستگاه و كیفيت دستگاه ليزر و کلینیکی كه قرار است براى لیزر خود به آن مراجعه كنيد، مطمئن شويد، حالا و در حال حاضر يكى از بهترين دستگاه های لیزر موهای زائد، لیزر الکساندرایت Gentlelase است كه با تعداد جلسات کمتر و تاثیر بیشتر و کمترین درد، نسبت به دیگر دستگاه های ليزر ؛ توانایی از بین بردن انواع موهاى زائد و حتى موهاى زيرپوستى را دارد.

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت 2017

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت چیست ؟

دستگاه الکساندرایت سریعترین دستگاه لیزر بوده (در هر ثانیه 5 شات) و بهترین تاثیر و کم ترین عارضه را دارد، طبق تحقیقات و تجربیات بعمل آمده در ایران، برای پوست نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است. برای همین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا یکی از پر طرفدارترین دستگاه ها در ایران می باشد.

دقت بالای لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا، این دستگاه با دقت بالا در کسری از ثانیه تعداد زیادی از ریشه موهای زائد را تشخیص داده و ریشه آنها را از بین میبرد.

ایمنی بالا، دستگاه الکساندرایت کندلا توسط FDA تایید شده و تمام موارد ایمنی دستگاه مورد آزمایشات سخت این سازمان قرار گرفته و ایمنی بالای دستگاه تضمین شده است.

دستگاه لیزر الکسانرایت کندلا بیش از هر دستگاه دیگری در کلینیک های معروف آمریکا به کار میرود زیرا از نظر میزان تاثیر ، سرعت ، کم بودن عوارض و کم بودن درد بی رقیب است اما به علت قیمت بالای دستگاه که چندین برابر قیمت رقیب خود است باعث شده به تعداد کافی در کشورمان وجود نداشته باشد که خوشبختانه کلینیک سیب سبز جدیدترین مدل این لیزر را در اختیار دارد.

از خصوصیات منحصر به فرد دستگاه لیزر موهای زائد الکسا قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی است. طول موج 755 نانومتر بهترین طول موج در درمان موهای زائد است پالس دیوریشن متغیر و هندپیس های با اندازه های مختلف درمان را برای موهایی کلفت و نازک درتمامی تایپ های پوستی از تیره تا روشن امکان پذیر می سازد.

برای اطلاع بیشتر ازمزایا و کارکرد این دستگاه به صفحه لیزر موهای زائد رجوع کنید

همین حالا تعیین وقت مشاوره رایگان کنید

نوشتن دیدگاه