?> لاغری و تناسب اندام | رفع سلولیت و چاقی موضعی - کلینیک سیب سبز

تناسب اندام و لاغری ، بهترین روش های رسیدن به اندام مناسب!

خانمی که از چاقی رنج میبرد و به فکر تناسب اندام و لاغری افتاده

این روز ها همه به دنبال راه حلی ساده و دائمی برای تناسب اندام و رسیدن به اندام مناسب خود هستند؛ اما آیا راه حل دائمی و آسانی وجود دارد؟ سالیان سال تنها راه داشتن اندام مناسب استفاده از رژیم های غذایی سخت و بعضا ناراحت کننده بود و افراد با محدودیت های زیادی مواجه میشدند تا بتوانند به اندام مناسب مورد نظر خود برسند، اما خبر خوش این است که؛ امروزه تنکنولوژی به کمک ما آمده تا براحتی، در زمان کمتر و با آرامش بیشتری به اهداف سلامتی و اندام مناسب خود برسیم. کلینیک سیب سبز یکی از مراکز زیبایی و لاغری پیشرو در زمینه لاغری موضعی و تناسب اندام کلی بوده و هست و در این زمینه خدمات متنوعی هم با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و هم رژیم درمانی متناسب ارائه می کند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا (کوید 19) در دنیا و متاسفانه در ایران، کلینیک سیب سبز تهرانپارس از ابتدا با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی سازمان بهداشت ایران و سازمان بهداشت جهانی کار خود را ادامه داد، تمامی پرسنل لاغری و تناسب اندام این مجموعه توسط پزشکان متخصص آموزش دیده اند و تمام دستگاه های مربوط به لاغری موضعی و تناسب اندام روزانه و بعد از هر بار مصرف کاملا ضد عفونی می شوند. ضمن اینکه با یک دستورالعمل مشخص ساعات مراجعه مشتریان عزیز ما به صورتی تنظیم میشود که تداخل به کمترین حد خود برسد تا احتمال شیوع به صفر برسد.

تناسب اندام و لاغری چیست و درمان چاقی چگونه اتفاق می افتد ؟

اول از همه معلوم کنیم منظور از تناسب اندام یا همان زیبایی اندام چیست. بنظر می‌رسد افراد برداشت‌های متفاوتی از تعریف و روش لاغری، چربی سوزی و رسیدن به تناسب اندام دارند.

برخی از برداشت‌ها اینهاست : عضله‌سازی، افزایش یا کاهش وزن، بالا بردن آمادگی جسمانی، افزایش کارایی بدن و اندام‌ها، داشتن حس روی فرم بودن، احساس سلامتی و شادابی.

همه این موارد فایده های لاغری و تناسب اندام است. در یک تعریف ساده می‌توانیم بگوییم تناسب اندام به معنی رسیدن به فرم ایده‌آل بدن شما برای انجام فعالیت‌های فیزیکی و زندگی روزمره است. با داشتن تناسب اندام شما می‌توانید مسافت‌های طولانی بدوید، براحتی در استخر شنا کنید و به اصطلاح «کم نیاورید».

وقتی غذا خوردن را کنترل کنید و لاغر شوید می‌توانید فعالیت‌های روزانه را انجام دهید و احساس ضعف و خستگی مفرط نداشته باشید. با تناسب اندام بدن شما به تعادل می‌رسد. تنفس، گردش خون و تپش قلب، تحرک عضلات و مفاصل، متابولیسم و سوخت و ساز بدن، چربی‌سوزی، ترشح هورمون‌ها و خلاصه همه چیز در بهترین شکل ممکن با توجه به فیزیولوژی شما قرار می‌گیرد.

در بدن ما، چربی در واحدهای مشخصی بنام سلول چربی یا آدیپوسیت (adipocyte) تشکیل می شود. بعد از دوران کودکی، تعداد سلول‌های چربی دربدن ما تقریباً ثابت می‌ماند و این حجم و اندازه سلول‌های چربی است که تغییر می‌کند یعنی وقتی چربی بیشتری در این سلول‌ها انباشته می‌شود؛

بافت چربی بزرگتر می‌شود به عبارت دیگر شکم و پهلو ، باسن، ران، بازوها بزرگترو چاقتر می‌شود و برعكس وقتى چربى ذخيره شده درسلول‌هاى چربى مصرف مى‌شود يا سلول‌هاى چربى تخریب می‌شوند، فرد لاغرتر می‌شود. درمان چاقی فقط با رژیم های سخت یا فقط با ورزش کردن امکانپذیر نیست، بهترین روش تناسب اندام و لاغری ترکیبی دارد از: اصلاح سبک زندگی و رفتارهای روزمره مانند تغذیه، فعالیت فیزیکی، خواب و انتخاب روش درمانی مناسب توسط پزشک.

افزایش وزن  و اضافه وزن ممکن است بصورت بسیار تدریجی صورت گیرد، بهتر است در نظر داشته باشیم برای لاغری هم حتما بصورت تدریجی و آرام آرام اقدام کنیم.

شما برای کاهش وزن فقط احتیاج به یک تصمیم قاطع، انگیزه مناسب دارید و همراهی مشاور و تیم مجرب که باعث کاهش وزن تدریجی شما شوند. پس فقط شما تصمیم بگیرید و انگیزه داشته باشید در ادامه راه ما با شما خواهیم بود تا موفقیت کامل.

اگر به مطالب اصلاح سبک زندگی و رفتارهای روزمره، رژیم درمانی علاقه مند هستید مقالات علمی مارا در این زمینه مطالعه کنید. 

دکتر درحال استفاده از دستگاه LPG جهت لاغری موضعی

برای تناسب اندام خود و لاغری موضعی اندام، رایگان مشاوره بگیرید، روش صحیح را انتخاب کنید و با کمترین هزینه در کلینیک سبز به اندام دلخواه برسید

نظرات مشتریان ما

پیکر تراشی

سلام. ممنون از شما بخاطر خدمات باکیفیت و خوبی که ارائه میکنید. من از برخورد پرسنل و خدمات کلینیک سیب سبز خیلی راضی هستم و همیشه به همه پیشنهاد میکنم

خانم جهان

مدیر شرکت

کاهش وزن و لاغری

ممنون از کلینیک سیب سبز. خیلی خوشحالم که کلینیک سیب سبزرا انتخاب کردم. من کار لاغری موضعی رو انجام دادم و واقعا راضی هستم. با ارزوی موفقیت روزافزون شما

خانم ارجمند

خانه دار

خدمات باکیفیت و برخورد خوب

سلام، ممنون از کار خوبی که انجام دادید، ممنون از کادر حرفه ای و خوش برخوردتون. اولین باری هست که تصمیم گرفتم جایی رو به بقیه دوستانم معرفی کنم و این کار رو کردم. مطمئنم که پشیمون نمیشم

خانم الهام

کارمند بانک پارسیان


روش های لاغری موضعی غیر تهاجمی در کلینیک سیب سبز

روش هایی که آسیب جدی به سایر بافت ها نمی رسانند و سلول های چربی را بصورت هدفمند تخریب میکنند، روش های غیر تهاجمی گفته می شود. روش های غیر تهاجمی عوارض کمتری دارند و بصورت سرپایی انجام می شوند. 
بهترین روش های لاغری موضعی مانند : روش RF، کرایولیپولیز، لیزر با توان پایین(low level laser therapy)، اولتراسوند، کرایولیپولیز،لیزرهای مادون‌قرمز (infrared). این روش ها با بهترین کیفیت در کلینیک سیب سبز انجام می شود.
لاغری موضعی به روش RF

آنالیز کل بدن

دستگاه آنالیز تمام بدن کلینیک سیب سبز با روش های کاملا علمی و مدرن زیر نظر پزشک متخصص، اقدام به آنالیز بافت های پربی و عضلات کل بدن می نماید. یكي از نتایج مهم از داده های این دستگاه مشاهده و پیش بینی وضع موجود اندام به كمك تجزیه و تحلیل اطلاعات و محاسبات بدست آمده از كامپیوتر می باشد.

برای انجام آنالیز بدن قبل از انتخاب روش انجام لاغری موضعی یا رژیم درمانی اقدام کنید.

درمان سلولیت و فرم دهی بدن با LPG

درمان سلولیت و فرم دهی بدن با LPG

این دستگاه بر مبنای تكنیك اندرمولوژي عمل نموده یعنی این سیستم به صورت كنترل شده روی بافت های زیر عمقی پوست اثر گذاشته و با تقویت بافت هم بندو سفت شدن پوست باعث رفع سلولیت و برجستگی های پوست شده و با درمان سلولیت، سطح خارجی پوست را صاف نموده و نمای ظاهری پوست را ترمیم می نماید و باعث كاهش سایز اندام می شود.

درمان چاقی موضعی CAVITATION

درمان چاقی موضعی CAVITATION

به برخورد امواج اولتراسوند (یعنی امواج فرا صوتي) با فركانس بسیار زیاد با مولكولهای آب و تشكيل و فوران حباب های ریز در آب كوتيشين گویند. انجام كوتشين در بافت چربی، سبب تشكيل حبابهای ریز در اطراف سلولهای چربی می‌شود كه به شدت تحت تاثیر امواج اولتراسوند، در حال لرزش و فوران می باشند،...

لیپوماتیک

رژیم درمانی

اول از همه معلوم کنیم منظور از تناسب اندام یا همان فیتنس چیست. بنظر می‌رسد افراد برداشت‌های متفاوتی از تعریف و  روش لاغری و رسیدن به تناسب اندام دارند. برخی از برداشت‌ها اینهاست : عضله‌سازی، افزایش یا کاهش وزن، بالا بردن آمادگی جسمانی، افزایش کارایی بدن و اندام‌ها، داشتن حس روی فرم بودن، احساس سلامتی و شادابی. همه این موارد جزو قابلیت‌های تناسب اندام هست. ؤزیم درمانی یکی از روش های موثر لاغری می باشد.

مزوتراپی لاغری و لیپوزوم درمانی

مزوتراپی لاغری و لیپوزوم درمانی

این دستگاه بر مبنای تكنیك اندرمولوژي عمل نموده یعنی این سیستم به صورت كنترل شده روی بافت های زیر عمقی پوست اثر گذاشته و با تقویت بافت هم بندو سفت شدن پوست باعث رفع سلولیت و برجستگی های پوست شده و با درمان سلولیت، سطح خارجی پوست را صاف نموده و نمای ظاهری پوست را ترمیم می نماید و باعث كاهش سایز اندام می شود.

کاهش وزن و سایز عمومی بدن ALICE

کاهش وزن و سایز عمومی بدن ALICE

دستگاه Alice یك شبیه ساز ورزشی و تمرینات منحصر بفرد در زمینه‌ی لاغری و زیبایی اندام، سلامتی و اصلاح وضعیت ناشی (قوس كمر و انحراف ستون فقرات) می باشد. با ارزیابی تخصصی برنامه ی منحصر بفرد برای شما توسط كارشناسان ما تجویز می شود.از برنامه های این دستگاه تبدیل چربی به عضله است. شما با این دستگاه در 24 جلسه نیم ساعته می توانید %10 چربی های بدن خود را به 2 كيلو گرم عضله تبدیل كنید و cm 3 از سایز كمر كاهش دهید.

برای اطلاع از آخرین جشنواره ها و تخفیفات و نمونه کارها و خدمات تازه کلینیک سیب سبز به اینستاگرام ما بپیوندید

مشاوره رایگان، همین حالا با یک تماس با پزشک

تماس با مشاور

نوشتن دیدگاه