?> کاهش وزن و سایز عمومی بدن Alice - کلینیک سیب سبز

دستگاه Alice یك شبیه ساز ورزشی و تمرینات منحصر بفرد در زمینه‌ی لاغری و زیبایی اندام، سلامتی و اصلاح وضعیت ناشی (قوس كمر و انحراف ستون فقرات) می باشد. با ارزیابی تخصصی برنامه ی منحصر بفرد برای شما توسط كارشناسان ما تجویز می شود.از برنامه های این دستگاه تبدیل چربی به عضله است.

شما با این دستگاه در 24 جلسه نیم ساعته می توانید %10 چربی های بدن خود را به 2 كيلو گرم عضله تبدیل كنید و cm 3 از سایز كمر كاهش دهید.نكته: 8 ساعت كار با دستگاه شبیه ساز ورزشی برابر با 4 ماه ورزش روزانه است.علاوه بر این ،دستگاه Alice دارای سیستم اشعه مادون قرمز می باشد كه باعث افرایش متابولیسم و كاهش وزن می شود این اشعه باعث گرم شدن پوست و نسج سلولی زیر جلدی می شود كه باعث اتساع رگهای زیر پوست، تسهیل اعمال فیزیولوژیك پوست و سوختن چربی‌های موضعی و عمومی می شود در ضمن این اشعه خاصیت تسكين درد را نیز دارد كه علت آن همان اتساع عروق و بهتر انجام گرفتن عمل دفع سموم و چربی‌های تجزیه شده بافتها می گردد.

لاغری با آلیس

لاغری با دستگاه Alice چگونه انجام می شود ؟

1- در اثر اتساع عروق، میزان گردش خون موضع افزایش می یابد.

2- در اثر افزایش جریان خون مقدار اكسيژنی كه به بافتها می رسد افزایش می یابد و در نتیجه میزان سوخت و ساز سلولهای موضع گرم شده افزایش می یابد.

3- به دنبال افزایش متابولیسم بافتها دفع مواد زائد و مضر و چربی‌های تجزیه شده راحت و سریع تر انجام می گیرد.

4- به دنبال افزایش سوخت و ساز بافتهای بدن عملكرد و كارایی عضلات هم زیاد می شود و در واقع گرما موجب افزایش سرعت فعالیت عضلات و عضلانی شدن بدن فرد می گردد.

5- بطور خلاصه افزایش درجه حرارت همراه با مكانیسم الكتروتراپی موجب تسهیل فعل و انفعالات شیمیایی و دفع چربی در بدن می شود.

نوشتن دیدگاه