درمان سلولیت و فرم دهی بدن با LPG

 دستگاه LPG

این دستگاه بر مبنای تكنیك اندرمولوژي عمل نموده یعنی این سیستم به صورت كنترل شده روی بافت های زیر عمقی پوست اثر گذاشته و با تقویت بافت همبندو سفت شدن پوست باعث رفع سلولیت (پوست پرتقالی) و برجستگی های پوست شده و با درمان سلولیت، سطح خارجی پوست را صاف نموده و نمای ظاهری پوست را ترمیم می نماید و باعث كاهش سایز اندام می شود.

این دستگاه با استفاده از غلتكهای متحرك مستقل از هم و توام با مكش، روشی انحصاری،كاملاً طبیعی و غیر تهاجمي است و نتایج عالی قابل توجهی را همراه با ماندگاری در بردارد.

این سیستم با افزایش جریان خون زیر پوستی موضعی ( میكروسیوكولیشن )، افزایش تخلیه لنفاوی و حركت دادن چربی زیر پوست، باعث سیال شدن چربی‌ها شده و سوخت و ساز را در موضع افزایش می دهد و در هنگام نیاز بدن به مصرف چربی، از این چربی‌ها استفاده شده و در نتیجه منجر به لاغری موضعی می شود. در عین حال، انجام اندرمولوژي دردناك نبوده، بلكه شما حس مطلوب یك ماساژ عمیق را تجربه خواهید كرد و باعث آرامش بخشیدن به پوست صورت و بدن می شود.

 این دستگاه یك ماشین كاملاً منحصر بفرد بوده و بی همتاست . یك تكنولوژی پیشرفته، كاملاً هوشمند، برنامه ریزی شده و سيستماتيك می‌باشد. LPG نتایج فوق‌العاده‌ای به بار می آورد و قابل تنظیم و تطبیق با هر نوع بافت و قابل استفاده در هر ناحیه ای از بدن می باشد.

روش اندرمولوژی كاربردهایی در ضمینه‌های گوناگون دارد كه بطور خلاصه در زیر لیست شده است.

1-درماني Therapetic

2-زيبايي Beauty

3-ورزشي Sport Performance

 4-شادابي Wellness

....