?> درمان سلولیت و فرم دهی بدن با LPG - کلینیک سیب سبز

این دستگاه بر مبنای تكنیك اندرمولوژي عمل نموده یعنی این سیستم به صورت كنترل شده روی بافت های زیر عمقی پوست اثر گذاشته و با تقویت بافت همبندو سفت شدن پوست باعث رفع سلولیت (پوست پرتقالی) و برجستگی های پوست شده و با درمان سلولیت، سطح خارجی پوست را صاف نموده و نمای ظاهری پوست را ترمیم می نماید و باعث كاهش سایز اندام می شود.

این دستگاه با استفاده از غلتكهای متحرك مستقل از هم و توام با مكش، روشی انحصاری،كاملاً طبیعی و غیر تهاجمي است و نتایج عالی قابل توجهی را همراه با ماندگاری در بردارد.

این سیستم با افزایش جریان خون زیر پوستی موضعی ( میكروسیوكولیشن )، افزایش تخلیه لنفاوی و حركت دادن چربی زیر پوست، باعث سیال شدن چربی‌ها شده و سوخت و ساز را در موضع افزایش می دهد و در هنگام نیاز بدن به مصرف چربی، از این چربی‌ها استفاده شده و در نتیجه منجر به لاغری موضعی می شود. در عین حال، انجام اندرمولوژي دردناك نبوده، بلكه شما حس مطلوب یك ماساژ عمیق را تجربه خواهید كرد و باعث آرامش بخشیدن به پوست صورت و بدن می شود.

مزایا و کاربردهای دستگاه LPG:

1- اصلاح فرم بدن و صورت

2- کاشه چین و چروک پوست صورت و بدن

3- رفع سلولیت و چاقی های موضعی ( صورت و بدن )

4- لیفت بدن و از بین بردن افتادگی های پوست بدن و صورت

این دستگاه یك ماشین كاملاً منحصر بفرد بوده و بی همتاست . یك تكنولوژی پیشرفته، كاملاً هوشمند، برنامه ریزی شده و سيستماتيك می‌باشد. LPG نتایج فوق‌العاده‌ای به بار می آورد و قابل تنظیم و تطبیق با هر نوع بافت و قابل استفاده در هر ناحیه ای از بدن می باشد.

روش اندرمولوژی كاربردهایی در ضمینه‌های گوناگون دارد كه بطور خلاصه در زیر لیست شده است.

1- درمانی Therapetic

2- زيبايی Beauty

3- ورزشی Sport Performance

4- شادابی Wellness

مقاله آموزشی

برای اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه ال پی جی در صورت تمایل مقاله ما با عنوان : ال پی جی چیست و چگونه موجب لاغری می شود را مطالعه بفرمائید

تاریخچه LPG

سازنده دستگاه LPG شخصی بنام Louis Paul Guitay است. او پس از یک تصادف دچار آسیب شدید پوست و عضلات گردید و تحت درمان ماساژ شدید روزانه قرار گرفت. درمان موثر بود ولی در طول درمان او سختی بسیاری کشید. به همین دلیل بعنوان یک مهندس بفکر ساخت دستگاهی افتاد که این ماساژ پوست را بطور خودکار انجام دهد. بدین ترتیب در سال ۱۹۸۰ موفق به ساخت دستگاه Endermologie گردید که معروف به LPG شد.

نوشتن دیدگاه